E-kurzy interierového designu

 

On-line kurzy neboli e-kurzy jsou určeny především vám, kteří dávate přednost studiu formou e-learningu. Oceníte ho zejména, pokud jste limitováni časem nebo z jiného důvodu nemůžete studovat v určitý čas na určitém místě.

Nabízíme vám řešení, které je pohodlné, efektivní a levné. On-line kurz vás provede krok po kroku navrhováním vašeho prostoru a pomůže vám najít váš originální styl v čase, který si sami určíte a z pohodlí vašeho domova. Nemusíte nikam jezdit a podřizovat se časovým možnostem druhých. Za dostupnou cenu získáte možnost si zařídit váš dům, byt nebo komerční prostor s osobitým stylem a atmosférou.
To co se naučíte, můžete použít kdykoliv budete potřebovat. Po celou dobu on-line kurzu vás bude provázet srozumitelný text, doplněný o velké množství obrázků a fotografií. Struktura kurzů je logicky řazena po jednotlivých krocích, které jsou připraveny profesionálními designéry a obsahují množství rad a tipů. Tyto lekce vás provedou od nápadu, přes návrh k realizaci. Součástí kurzů jsou také testy, díky kterým si prověříte vaše získané znalosti.                                                               

   

Název on-line kurzu Cena
Atmosféra a koncept 525 Kč
Styly v interieru 525 Kč
Barvy v interieru 525 Kč
Balíček tří kurzů 1 250 Kč

 

Každý kurz obsahuje 70-80 názorných slidů s popisem jednotlivých témat, které jsou doplněny obrázky nebo fotografiemi. Na závěr si můžete prověřit získané znalosti pomocí interaktivního testu.

On-line kurzy interierového designu

Atmosféra a koncept (aneb jak na interierový design)

Seznámíte se s prvky, které ovlivňují váš prostor. Porozumíte pravidlům zařizování interiéru a naučíte se principy, kterými je dobré se během navrhování řídit. Provedeme vás tvorbou atmosféry,...

Barvy v interieru

Kombinace barev neboli barevné schéma je základní otázka, kterou musíte vyřešit, když se rozhodujete o vzhledu interiéru. Naučíte se, jak barvy vznikají, jaké mají vlastnosti a jak vytvořit barevné...

Styly v interieru

Existuje mnoho stylů, kterými se během zařizování vašeho domova můžete inspirovat. Seznámíme vás s typickými vlastnostmi stylů, zařizovacími předměty, tvary, barvami a materiály. Bude jen na vás si...

Balíček tří kurzů

Zahrnuje přístup do kurzů Atmosféra a koncept, Barvy a Styly na dobu 2 měsíců. Před odesláním přihlášky se seznamte s našimi podmínkami zde Pro objednání kurzu vyplňte přihlášku zde

Abyste nekupovali „zajíce v pytli“, prohlédněte si ukázky našeho kurzu v demo verzi, kde vám je dispozici ochutnávka on-line kurzu.

Pro zakoupení prosím vyplňte přihlášku a po úhradě částky vám budou zaslány přihlašovací údaje na vaši e-mailovou adresu. Není potřeba  ovládat žádný speciální program, jediné co potřebujete je být on-line a mít nainstalovaný Adobe Flash Player, který si případně můžete stáhnout zdarma zde .  Zcela vám postačí základní uživatelské znalosti s počítačem.
Přístup do kurzu vám bude umožněn po dobu 2 měsíců.
 

Přejeme příjemné studování!