Upoint zařizování interiéru - jak na váš interiér

My v UPOINTu věříme, že užitek z našich profesionálně koncipovaných e-kurzů neboli on-line kurzů může mít každý, kdo si zařizuje domov nebo prostor k podnikání a nechce nechat rozhodovat jiné o jeho stylu a atmosféře.

Naše kurzy jsou vytvořeny pro zájemce o získání znalostí zařizování komerčního prostoru nebo vlastního bydlení bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a finančních možností. Kurzy jsou srozumitelné, názorné a plné tipů a rad, které vám umožní vytvořit atraktivní a příjemné prostředí.

Jsme první, kteří nabízejí profesionální kvalitu kurzů se zaměřením na interierový design s využitím moderní výukové metody e-learningu. Kurzy pro vás připravily profesionální interierové designerky s praktickými zkušenostmi v tomto oboru.

Vždy usilujeme o to, aby naše kurzy byly dostupné kdekoliv,  kdykoliv a dosažitelné pro každého i po finanční stránce. Chceme umožnit všem, aby si vytvořili svůj vlastní osobitý interier, který si sami navrhnou a realizují díky znalostem získaných v našich e-kurzech interiérového designu.

Odborné studie dokazují, že v interieru strávíme 70-90 % našeho života. Proto je důležité, jaké prostředí nás obklopuje a jak na nás působí, což má vliv na naši psychiku a následně na naše fyzické zdraví.

Věříme, že když se ve vašem interieru budete cítit dobře, bude váš život veselejší!